Logo PKN

Menu

Avondmaal collecte: Rooseveltpaviljoen (28 augustus) PDF   E-mail
Iedereen is op zijn tijd toe aan vakantie. En dat geldt ook voor mensen die chronisch ziek zijn of een beperking hebben.  Zij zijn van harte welkom in onder andere het Roosevelthuis in Doorn. Na 47 jaar intensief gebruik was het oude Roosevelthuis aan vernieuwing toe. In het nieuwe Roosevelt paviljoen heeft iedere kamer een eigen badkamer. Er zijn aangepaste toiletten en douches. Rolstoelen en fietsen zijn beschikbaar zodat gasten kunnen genieten van de schitterende omgeving. Vrijwilligers staan klaar om vakantiegasten een onvergetelijke week te bezorgen. Helaas zijn voor sommigen van hen de kosten te hoog. Met de opbrengst van de collecte willen we de kosten voor deze speciale groep gasten verlagen, zodat een ontspannen vakantie ook voor hen binnen bereik komt.
In verband met het vervallen van het Heilig Avondmaal van 26 juni is het collectedoel doorgeschoven naar 28 augustus.
 
< Vorige   Volgende >