Logo PKN

Menu

Vervolgd maar niet vergeten PDF   E-mail
Jeruzalem, 35 na Christus: Terwijl Petrus in de gevangenis zat,

waren de christenen steeds voor hem aan het bidden. `Opeens stond er een engel van de Heer bij hem. Die schudde hem wakker en zei: ‘ Kom sta snel op!’ Petrus dacht dat hij droomde, toen hij achter de engel naar buiten liep.
De christenen in hun gebedskring hoorden dat hij voor de deur stond. Ze zeiden; ‘ Dat is onzin, het kan niet!’ Toen hij binnen kwam zagen ze dat hij het was….


Iran, anno 2016

* Alma en haar man zaten in de gevangenis om hun geloof. Zij kon niet slapen in haar ijskoude cel. Tijdens haar gebed voelde zij plotseling een weldadig, warme luchtstroom om zich heen. Ze ademde die in. Dat zette haar aan om voor de Heer te dansen en Hem te prijzen. Toen ze vrij kwam bleken die avond mede-gelovigen te hebben gebeden dat zij vrede en vreugde mochten ontvangen. Alma getuigt; ‘Zo heeft de Here God naar mij omgezien en in mij gewerkt en kon ik op Hem blijven vertrouwen.’

* Opgetekend uit het Open Doors gebedsnieuws van juli. Wereldwijd worden nog steeds sporen van Gods Koninkrijk zichtbaar.

De  Open Doors-werkgroep

 
< Vorige   Volgende >