Logo PKN

Menu

Diensten in het weekend van 2 oktober PDF   E-mail
DV zondag 2 oktober is de jaarlijkse Israëlzondag.

We staan op deze zondag bijzonder stil bij onze onopgeefbare verbondenheid met het volk Israël, niet alleen van vroeger maar ook van nu.
In de morgendienst – die ik zelf weer hoop te leiden – pakken we ook de draad van het voorjaar weer op: verdieping rondom het Heilig Avondmaal. We staan stil bij de Pesachmaaltijd, die de Here door Mozes heeft laten instellen bij de uittocht uit Egypte. Tijdens de viering van deze maaltijd gaf de Here Jezus de diepste vervulling ervan door het brood en de wijn op zichzelf te betrekken. En Hij zelf was het Paaslam dat zich liet slachten (1 Korintiërs 5: 7). Zo is het Heilig Avondmaal de maaltijd van onze verlossing en bevrijding van de zonde tot een vernieuwd leven met de Here en met elkaar.
.

Uitgangscollecte: Israël

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 2 oktober Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. P. Verbaan

.

Zondag, 2 oktober Zonnehuis
10.30 uur Ds. A. v. Houwelingen

.

Zaterdag, 1 oktober Markenhaven
14.30 uur Mevr. ds. L.H. de Bruin

.

Woensdag, 5 oktober De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. A. Theunisse

 
< Vorige   Volgende >