Logo PKN

Menu

Diensten in het weekend van 9 oktober PDF   E-mail
De morgendienst van zondag 9 oktober gaan we verder met de verdieping over het Heilig Avondmaal.

De Heer Jezus spreekt bij de beker de woorden: ‘dit is het nieuwe verbond in mijn bloed’. Misschien bekende klanken, als we ze al vaak gehoord hebben. Maar misschien ook vreemde woorden. Wat wil dat zeggen: verbond? Nieuw verbond? In Zijn bloed? We lezen hierbij Exodus 24: 3-8.

.

De avonddienst van 9 oktober is een zangdienst met als thema: ‘de werkplaats van de Heilige Geest’. We lezen daarbij 1 Korintiërs 12: 4-11. Ds. Lammers zal deze dienst leiden. We zingen verder en dieper in de lijn van het jaarthema: Zo Vader, zo zoon…

Uitgangscollecte: Verwarming kerk

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 9 oktober Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. J. Lammers

.

Zondag, 9 oktober Zonnehuis
10.30 uur Ds. C.A.J. v. Dijk

.

Zaterdag, 8 oktober Markenhaven
14.30 uur Mevr. Bossenbroek-Baller

.

Woensdag, 5 oktober De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. A. Theunisse

 
< Vorige   Volgende >