Logo PKN

Menu

Diensten in het weekend van 20 november PDF   E-mail
Zondag 20 november is de eeuwigheidszondag, de laatste zondag van het kerkelijke jaar.

In de morgendienst herdenken we traditiegetrouw de broeders en zusters die ons in het afgelopen jaar zijn voorgegaan uit het tijdelijke leven naar de eeuwigheid. Ds. Lammers zal deze dienst leiden. Hij heeft de begrafenis van velen geleid.
’s Avonds is de 2e Brondienst. Opnieuw een thema door jongeren aangereikt: Hoe moeten wij omgaan met moeilijke teksten, bijvoorbeeld uit een Bijbelboek als Leviticus? Hoe letterlijk moeten we dat nemen? En waarom het éne wel letterlijk nemen en het andere niet? Wat kun je zeggen tegen iemand die de Bijbel bijvoorbeeld vergelijkt met de Koran en zegt dat ‘het allemaal boeken van geweld’ zijn?

.

Uitgangscollecte: Oost Europa

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 20 november Beekbergen
10.00 uur Ds. J. Lammers

19.00 uur Ds. A. Theunisse

.

Zondag, 20 november Zonnehuis
10.30 uur Ds. C.A.J. van Dijk

.

Zaterdag, 19 november Markenhaven
14.30 uur Mevr. F. Volkers

.

Woensdag, 16 november De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. A. Schiebaan

 
< Vorige   Volgende >