Logo PKN

Menu

Open Doors PDF   E-mail
Veel vluchtelingen deden traumatische ervaringen op. Medewerkers geven traumazorg aan kleine groepen deelnemers. Daarnaast trainen zij jongeren in het geven van bijbelstudies. Voorgangers en medewerkers vormen de ruggengraat van de kerk die gediend wordt. Zij voelen zich vaak moe en verliezen hoop en visie. Daarom is het van belang hen voor enkele dagen een plek te geven waar zij tot rust kunnen komen. Lokale kerken worden geholpen bij het ontwikkelen van organisatorische capaciteit en het leren coördineren van de noodhulp. Ook wordt ondersteund in het bieden van accommodatie, dekens, voedsel en medicijnen aan nieuwe vluchtelingen.
De totale kosten voor deze noodhulp aan Syrië is voor 2016 begroot op 5.549.500,-- euro.
Hoe u kunt helpen
Een bijbel 6 euro
Een voedselpakket 55 euro
Training projectleiders 75 euro
Traumazorg 733 euro
De werkgroep heeft met de keus voor dit project gekozen Syrië te helpen in haar nood.
Laten we dat royaal en betrokken doen. Samen komen zij verder!
Persoonlijk overmaken kan door bij uw banktransactie het project SED Fadi te vermelden.
Het IBAN rekening nummer van Open Doors is NL08 INGB 0000 007733
De werkgroep Beekbergen
 
< Vorige   Volgende >