Logo PKN

Menu

Diensten van 22 januari PDF   E-mail
Zondag 22 januari vindt de (her)bevestiging en het afscheid nemen van ambtsdragers plaats.

Wilt u voor deze broeders en zusters bidden om een gezegende (her)bevestigingsdienst? Mooi dat oude en nieuwe ambtsdragers bereid zijn op deze manier God in zijn gemeente te dienen. Ook zijn we dankbaar voor het vele werk dat jarenlang verzet is door degenen die afscheid nemen!
We lezen in deze dienst uit Markus 3: 13-19. Jezus stelt 12 apostelen aan als steunpilaren van de kerk. In de Openbaring wordt gezien dat hun namen staan geschreven op de 12 fundamenten van het nieuwe Jeruzalem. Ook bereiden we ons in deze dienst voor op de viering van het Heilig Avondmaal.

.

Uitgangscollecte: IZB, Inwendige zending

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 22 januari Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. A. Romein (Ede)

.

Zondag, 22 januari Zonnnehuis
10.30 uur Ds. E. Idema

.

Zaterdag, 21 januari Markenhaven
14.30 uur Pastor H. de Jong

.

Woensdag, 25 januari De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. A. Theunisse

 
< Vorige   Volgende >