Logo PKN

Menu

Kerk in Actie Werelddag (22 april) PDF   E-mail
Op zaterdag 22 april 2017 is er weer een Kerk in Actie Werelddag. Een dag vol afwisseling, ritme maar vooral voor ontmoeting. Met de wereldwijde kerk! U bent van harte welkom in de Immanuelkerk in Ermelo vanaf 9.30 uur. De dag start om 10.00 uur.
Tijdens de jaarlijkse Kerk in Actie Werelddag ontmoet u medechristenen en partnerorganisaties van Kerk in Actie. Laat u bijvoorbeeld inspireren door verhalen uit India, China en Colombia. Kom meer te weten over de opvang vluchtelingen in het Midden-Oosten. Of leer de Bijbel te lezen met andere ogen, bijvoorbeeld met die van iemand in Brazilië. Liever praktisch aan de slag, er kan ook gezongen worden! Kathleen Ferrier zal ervoor zorgen dat de dag een mooi geheel wordt. Meld u aan vóór 15 april via www.kerkinactie.nl/kom-in-actie/werelddag en beleef de wereldwijde kerk van heel dichtbij!
 
< Vorige   Volgende >