Logo PKN

Menu

Uitgangscollecte: Voorjaarszending GZB (12 maart) PDF   E-mail
Geef bijbelcursussen aan geheime gelovigen
Stelt u zich eens voor: u bent christen maar mag geen andere christenen ontmoeten. Niet in de kerk, niet op een bijbelkring, en zelfs niet bij u thuis. Hoe zou u dan meer leren over wie God is en groeien in geloof?
In Oezbekistan, Centraal-Azië, is dit de realiteit. Je kunt er niet zomaar naar de kerk. Zending is verboden, christenen worden in de gaten gehouden en op samenkomen staan straffen. Toch zijn er veel gelovigen die in het geheim samenkomen in huisgemeenten. Het predikantenechtpaar Vladimir en Katerina steunt deze christenen. Ze zoeken die op en helpen hen groeien in geloof.
Vladimir: ‘Wij geven bijbelcursussen aan de vaak jonge gelovigen. Het is verboden, maar we gaan ermee door omdat we zien hoe mensen veranderen. Juist door in de Bijbel te lezen en daarover te leren, kunnen ze groeien in geloof’.
De GZB steunt het vertalen en verspreiden van de bijbelcursussen in Centraal-Azië. Uw gebed en financiële steun zijn daarbij onmisbaar. Van harte aanbevolen!
Meer informatie over bijbelcursussen in Centraal-Azië?
Kijk op www.gzb.nl/centraalazie.
 
< Vorige   Volgende >