Logo PKN

Menu

Veertigdagdentijd Zondag-1 (5 maart) PDF   E-mail
Steun kinderen en jongeren in De Glind – De Rudolphstichting
Volgens de Rudolphstichting heeft ieder kind recht om op te groeien in een inspirerende en veilige leefomgeving. Daarom zet de Rudolphstichting zich in voor kinderen en jongeren voor wie dat niet vanzelfsprekend is. Dit doet zij door hen een veilige leefomgeving te bieden in Jeugddorp De Glind. De kinderen en jongeren worden daar liefdevol opgevangen in gezinshuizen waar hun gezinshuisouders dag en nacht voor hen klaarstaan. Daarnaast zijn in De Glind diverse sportclubs en vrijetijdsvoorzieningen aanwezig. Zo ervaren de kinderen en jongeren de warmte en veiligheid van een thuis en hebben zij toegang tot alle faciliteiten om zich te kunnen ontwikkelen tot krachtige volwassenen.
 
< Vorige   Volgende >