Logo PKN

Menu

Uitgangscollecte 1e Paasdag HGJB (16 april) PDF   E-mail
1e Paasdag collecteren we voor de HGJB, de Hervormd-Gereformeerde Jeugdbond.

Goed kerkelijk jeugdwerk is belangrijk. Het rust jongeren toe om te leven voor Gods aangezicht. Want leven met God gaat niet vanzelf. Jongeren mogen leren en ontdekken wie God is, wie zij zelf zijn en waarom God hen oproept tot een leven in afhankelijkheid en navolging.
De HGJB helpt kerkelijke gemeenten met materiaal voor catechese en jeugdwerk, toerusting en training van leidinggevenden in het jeugdwerk. Ook investeert de HGJB in de levens van duizenden jongeren door vakanties, scholierenweekenden, TOV-avonden en de kerstconferentie. De HGJB werkt aan goed (missionair) jeugdwerkmateriaal. Deze collecte maakt het mogelijk dat de HGJB materiaal kan ontwikkelen dat start bij de leefwereld van het kind en de jongere en ook aansluit bij de Bijbelse boodschap.  De HGJB kan niet zonder uw steun. Wilt u voor de kinderen en jongeren in de gemeente bidden?

Namens de HGJB alvast hartelijk dank voor uw bijdrage!

 
< Vorige   Volgende >