Logo PKN

Menu

Diensten van 7 mei PDF   E-mail
Zondagmorgen 7 mei is een doopdienst.

Er zijn twee dopelingen: Hannah Victoria Frederique Kramer, dochter van Brian en Kirsten Kramer (Stichtingsweg 6) en Boas Kort, zoon van Ginus en Rianne Kort en broertje van Jesse en Thijs (Koningspage 66). Het thema van deze dienst is ontleend aan week 4 van de scheurkalender ‘wachten op de Geest’: Christus is de wijnstok en wij zijn de ranken (Joh.15: 1-8). De doop zou je kunnen zien als het geënt worden van de nieuwe kleine rankjes in de Wijnstok Christus. De Vader, de wijnbouwer, wordt verheerlijkt als er veel vruchten zullen groeien aan de ranken! Een doopdienst is altijd een feestelijke dienst voor de gemeente. In het bijzonder wensen we de doopgezinnen en hun verdere familie een goede dienst toe.
.

In de avonddienst gaat ds. Faassen uit Apeldoorn voor.
.

Uitgangscollecte: plaatselijk jeugdwerk

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 7 mei Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. H.W.J. Faassen (Apeldoorn)

.

Zondag, 7 mei Zonnnehuis
10.30 uur Ds. C.A,J. van Dijk

.

Zaterdag, 6 mei Markenhaven
14.30 uur Mevr. M. Visch-de Bruin

.

Woensdag, 3 mei De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. A. Theunisse

 
< Vorige   Volgende >