Logo PKN

Menu

Ontmoetingsmiddag ouderen en ds. Lammers en ds. Theunisse (27 september) PDF   E-mail
Woensdagmiddag 27 september is er weer een ontmoetingsmiddag voor ouderen en ds. Lammers en ds. Theunisse in het Hoogepad.

Deze middagen zijn speciaal opgezet voor degenen die graag een keer een ontmoeting met één van de predikanten zouden willen hebben, maar die bijvoorbeeld door de pastorale verdeling net onder de zorg van de andere predikant vallen. En ook gewoon voor oudere gemeenteleden die het fijn vinden elkaar en de predikanten te ontmoeten en te spreken onder het genot van een kopje koffie of thee. Naast een stukje ontmoeting zullen we ook met elkaar zingen, bidden en een stukje uit de bijbel lezen en dat kort overdenken. Vanaf 15.00 uur staan de deuren van het Hoogepad open. Rond 16.30 uur zullen we de bijeenkomst weer afronden. Ik ontvang weleens signalen dat mensen zich een beetje twijfelend afvragen of zo’n middag wel wat voor hen is. De Engelsen hebben daar zo’n mooi spreekwoord voor, ik zal het in het Nederlands vertalen: Het bewijs van de pudding zit ‘m in het eten. Met andere woorden: alleen door te proeven, zal je de smaak ontdekken. In elk geval: laten alle ouderen zich van harte welkom weten. Neem gerust kennissen en vrienden mee. Ouderen die vervoer nodig hebben, kunnen contact opnemen met Jansje Ribbink (506 2165). We zien weer uit naar een mooie middag met elkaar.

.

ds. Adriaan Theunisse

 
< Vorige   Volgende >