Logo PKN

Menu

De Kerknieuws van 07-05-2017 jaargang 13 nr 19 PDF   E-mail
In de nieuwe Kerknieuws o.a. informatie over de financiën en de Kerknieuws zelf.

De Protestantse gemeente van Lieren-Beekbergen, Lierderstraat 07 te Lieren

Zondag 07 mei10.00 uurvoorgangerds. A.P. de Graaf
pianistBob Fillekes
koffieschenkerswijk 01
de bloemen gaan naarbr. Voogt van de Arnhemseweg
Zondag 14 mei10.00 uurvoorgangerds. J. Weijenberg uit Harfssen
organistHennita van der Zee
koffieschenkersGerrie & Martien Hertgers
Zondag 21 mei10.00 uurvoorgangerds. L. Kraan uit Apeldoorn
organistHenk Mulder
koffieschenkersDik & Gerda van den Beld
Donderdag 25 mei09.30 uurvoorgangerdienst in de hervormde kerk in Beekbergen, Hemelvaartsdag
organistniet van toepassing

Jarig

Vandaag, zondag 07 mei, is br. Voogt van de Arnhemseweg jarig, en komende zaterdag 13 mei is br. Kok van de Libellestraat jarig. We willen als gemeente u beiden samen met allen, die u dierbaar zijn, een feestrijke verjaardag en Gods zegen voor het nieuwe jaar toewensen.

Financiën 2016

Vandaag en komende zondag zullen de financiële overzichten 2016 van de kerk en de diaconie in de kerk liggen. Vandaag in de hal van het Trefpunt en op zondag 14 mei op de koffietafel in de kerk. Geïnteresseerden kunnen een exemplaar meenemen.

College van kerkrentmeesters.

Kerkenraadsvergadering

De kerkenraad vergadert komende woensdagavond 10 mei a.s. om 19.30 uur in de kerkenraadskamer.

Vanuit de gemeente

Afgelopen zondagnacht 30 april moest br. Wikkerink van de Lierderstraat vanwege hartklachten in het Gelre ziekenhuis opgenomen worden. Onderzoeken wezen uit, dat zijn klachten met medicijnen te verhelpen zijn. Hij kon afgelopen woensdag 03 mei weer naar huis terugkeren. We hopen met hem mee, dat de medicijnen de gewenste uitwerking hebben.

De Kerknieuws als dubbelnummer

Deze zondag verschijnt de Kerknieuws als een dubbelnummer voor de periode van 2 weken. De volgende Kerknieuws verschijnt dus op zondag 21 mei.

Ds. A.P. de Graaf.

 
< Vorige   Volgende >