Logo PKN

Menu

Diensten van 25 juni PDF   E-mail

Zondag 25 juni zal de viering van het Heilig Avondmaal plaatsvinden.

Juist de volheid van de uitstorting van de Heilige Geest maakt dat in alle eeuwen en intussen ook wereldwijd ontelbare gelovigen de dood van Christus gedenken bij brood en wijn. Zo mogen wij met vele anderen het nieuwe leven vieren dat we in Hem, uit Hem en door Hem ontvangen. In de morgendienst zullen de kinderen van de kindernevendienst ook met de betekenis van het Heilig Avondmaal bezig gaan en terugkomen in de kerk om de viering van dichtbij te kunnen zien. Gezinnen met kinderen willen we juist ook voor deze bijzondere dienst van harte uitnodigen.
In de avonddienst zal de bediening worden voortgezet. Verder zal de dienst in het teken staan van de dankzegging voor deze onuitsprekelijk grote gave van God.

Uitgangscollecte: onderhoud kerkgebouw

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 25 juni Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. A. Theunisse

.

Zondag, 25 juni Zonnnehuis
10.30 uur Dhr. A.F. Bredijk.

.

Zaterdag, 24 juni Markenhaven
14.30 uur pastor mevr. J. Avekes

.

Woensdag, 28 juni De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. J. Lammers

 
< Vorige   Volgende >