Logo PKN

Menu

Diensten van 2 juli PDF   E-mail
Zondag 2 juli zal in de morgendienst de jaarlijkse kanselruil met ds. De Graaf uit Lieren plaatsvinden.

Hij zal bij ons in de Dorpskerk voorgaan en hoop in Lieren de dienst te leiden. We hopen op gezegende diensten, waarin de onderlinge verbondenheid als verschillende plaatselijke gemeenten van Christus ook op deze manier gestalte kan krijgen. Zoals de apostel schrijft in Efeze 4: “één lichaam is het, en één Geest, zoals u ook geroepen bent tot één hoop van uw roeping; één Heere, één geloof, één doop, één God en Vader van allen, Die is boven allen, en door allen, en in u allen.

.

Uitgangscollecte: evangelisatiewerk

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 2 juli Beekbergen
10.00 uur Ds. A.P. de Graaf (Lieren)

19.00 uur Ds. B. Lampen (Ede)

.

Zondag, 2 juli Zonnnehuis
10.30 uur Ds. M. Boelhouwer

.

Zaterdag, 1 juli Markenhaven
14.30 uur mevr. F. Volkers-v.d. Torren

.

Woensdag, 12 juli De Vier Dorpen
15.00 uur Dhr. Bloemendal

 
< Vorige   Volgende >