Logo PKN

Menu

Diensten van 9 juli PDF   E-mail
Zondag 9 juli zullen we in de morgendienst de jongeren van de Oekraïnereis ‘uitzwaaien’,

die later die week hopen te vertrekken. We willen deze dienst stilstaan bij “de kracht van Uw liefde”, zoals een prachtig lied zingt.
De avonddienst van zondag 9 juli is een zangdienst. Het thema is ‘vakantie: tijd voor recreatie’. Wat is het heerlijk om in de vakantietijd te genieten van de schepping van God, de creatie. Wandelen in de bergen, fietsen in de bossen, zwemmen in de zee. Daar rust je van uit en ontvang je weer nieuwe krachten uit, alsof je ‘opnieuw geschapen’ wordt: re-creatie. Tegelijk is dat ook een diepe aanduiding van het grote werk van Gods verlossing: dat Hij ons en heel Zijn schepping nieuw gaat maken, bevrijden van alle ellende, kwaad en gebrokenheid. Dat is re-creatie in de diepste zin van het woord. Met verschillende liederen, een Schriftlezing en gebeden willen we stilstaan en stil worden bij dit mooie, diepe en ontspannende thema. Jong en oud van harte welkom!
.

Uitgangscollecte: adoptieprogrmamma GZB

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 9 juli Beekbergen
10.00 uur Ds A. Theunisse

19.00 uur Ds. A. Theunisse

.

Zondag, 9 juli Zonnnehuis
10.30 uur Ds. J.H. Stolte

.

Zaterdag, 8 juli Markenhaven
14.30 uur  Mevr. Bossenbroek-Baller

.

Woensdag, 12 juli De Vier Dorpen
15.00 uur Dhr. Bloemendal

 
< Vorige   Volgende >