Logo PKN

Menu

Jongerenreis 2017 gaat van start PDF   E-mail
Het is bijna zover!
We gaan weer op reis van 15 Juli t/m 29 Juli en we hebben er weer zin in! Nu we bijna alle acties hebben afgerond kunnen we vertrekken richting Oekraïne. Er zal gewerkt worden aan verschillende (bouw) projecten op het romakamp.
Voor de kinderen is er een vakantiebijbelfeest met o.a. bijbelverhaal, knutselwerkjes en sport/spel. En voor de vrouwen organiseren we een creatieve ochtend of middag met als afsluiting een beauty dag. (gezicht, handen en voeten verzorging) Ook hopen we voor de mensen van het kamp weer voedselpakketen uit te delen. We gaan er met z’n allen voor en hopen op een goede en gezegende tijd op het romakamp in de Oekraïne.
Als dank voor uw steun en bijdrage tijdens onze actie’s wordt er voor u een high tea klaargemaakt door de jongeren in de pastorietuin. Deze high tea vind plaats op zondag 9 Juli na de uitzwaaidienst. We hopen u daar weer te ontmoeten!
Tot dan,
De jongeren en leiding van de jongerenreis 2017.
 
< Vorige   Volgende >