Logo PKN

Menu

Diensten van 3 september PDF   E-mail

DV zondag 3 september zal het Heilig Avondmaal bediend worden.

In de morgendienst lezen we Jesaja 8: 5-10. De naam Immanuël betekent ‘God met ons’. We kennen Hem als naam van de Here Jezus uit veel Kerstliederen. Jesaja mag al over Hem profeteren. En wij mogen ons over Zijn nabijheid verwonderen en die proeven in het gebroken brood en in de vergoten wijn.
In de avonddienst lezen we Jesaja 8: 11-22. Petrus zal later in zijn brief woorden uit dit gedeelte aanhalen om ze te bemoedigen om staande te blijven in moeilijke situaties.
We hopen weer op een gezegende avondmaalszondag, waarin de Here ons nabij komt in het Woord en in het sacrament. Vanwege de zomerperiode is de kerkenraad nog niet in de gelegenheid geweest de feedback van de gemeenteavond op de vorm van de avondmaalsviering te verwerken. Zodra de kerkenraadsvergaderingen weer beginnen, wordt ook dit opgepakt.

.

Uitgangscollecte: Evangelisatiewerk

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 3 september Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. A. Theunisse

.

Zondag, 3 september Zonnnehuis
10.30 uur Ds. C.A.J. van Dijk

.

Zaterdag, 2 september Markenhaven
14.30 uur Ds. A. Theunisse

.

Woensdag, 6 september De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. J. van Driel

 
< Vorige   Volgende >