Logo PKN

Menu

Diensten van 17 september PDF   E-mail

Zondag 17 september is de opening van het winterwerk.

In deze dienst maken we ook een start met het jaarthema ‘een discipel bidt’. In zes themadiensten verspreid over het jaar willen we de beden van het Onze Vader behandelen. Deze eerste dienst staan we stil bij de bijzondere, intieme aanspraak van God die Jezus ons leert: ‘Onze Vader in de hemel, Uw Naam worde geheiligd’.
In deze dienst zal ook de heilige doop bediend worden aan drie kinderen.
We kijken uit naar deze bijzondere dienst en wensen in het bijzonder de doopgezinnen Gods zegen toe.

.

De avonddienst van zondag 17 september is de 1e Brondienst van het nieuwe seizoen. Het thema is nog niet bekend. We hopen weer met een enthousiaste groep jongeren een mooie avond te hebben en een leerzame Brondienst met de hele gemeente. Jong en oud van harte welkom!
.

Uitgangscollecte: Compassion

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 17 september Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. A. Theunisse

.

Zondag, 17 september Zonnnehuis
10.30 uur Ds. C.A.J. van Dijk

.

Zaterdag, 16 september Markenhaven
14.30 uur Mevr. M. Visch-de Bruin

.

Woensdag, 20 september De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. A. Theunisse

 
< Vorige   Volgende >