Logo PKN

Menu

Open Doors PDF   E-mail
We kunnen nergens naar toe.

.

Grote nood in Nigeria
Sinds juni vraagt Open Doors gebed voor de crisis in Noordoost-Nigeria. In die regio is de islamitische terreurgroep Boko Haram al jaren actief. Duizenden christenen sloegen op de vlucht. Door discriminatie en droogte hebben zij onvoldoende eten om te kunnen overleven.

.

Geen hulp voor christenen
De toestand is nog steeds kritiek maar de voedselvoorziening is in volle gang. Christenen in Nigeria zijn dankbaar voor uw gebed en giften. Kerkleider Garba Idi; ‘De overheid verstrekt voedselhulp maar christenen krijgen niets. Christenen zijn gestorven van de honger, vooral kinderen. Wij kunnen nergens naartoe. Open Doors is als een pilaar voor ons, door God gestuurd. Wij leunen erop nu de hele wereld zwijgt over onze toestand.’

.

De wereld zwijgt, Open Doors helpt
‘Dankzij het werk van Open Doors krijgen 3000 gezinnen in die provincie  voedselhulp. Zij zijn gered van honger en dood. De Here God heeft u naar Nigeria gestuurd, daar zijn we Hem dankbaar voor. God gebruikte u om hoop te brengen in een tijd waarin onze hoop verloren was. Daardoor zijn tranen van onze ogen gewist.’

De krant schrijft op 11/8 dat Boko Haram ontvoerde kinderen en vrouwen inzet voor zelfmoordacties. Er is een geval bekend van een zeven-jarig meisje dat met een bomgordel op pad werd gestuurd !.


Gebed
• Dank God voor de steun die ontvangen is;
• Dank dat christenen vasthouden aan hun geloof in God;
• Bid om bescherming en dat de hulp op tijd komt in gevaarlijke gebieden;
• Door het geweld van Boko Haram zijn vrouwen en kinderen ontvoerd en misbruikt, ook zijn honderden christenen door geweld en honger om het leven gekomen;
• Bid voor genezing van trauma’s en hoop voor getroffenen;
• Bid voor dit vergeten land in Afrika waar de nood heel hoog is; 
• Dank dat via Nederland al meer dan 750.000 euro binnenkwam.

.

Doe  mee aan solidair zijn binnen Gods gezin via gebed en giften via  NL08 INGB 0000 007733 ovv noodhulp Nigeria

O.D.-werkgroep Beekbergen

 
< Vorige   Volgende >