Logo PKN

Menu

Diensten van 1 november PDF   E-mail
Woensdag 1 november is de jaarlijkse dankdag voor gewas en arbeid.

Passend om ook aan het einde van het zomerseizoen onze dank weer bij de Here te brengen voor Zijn trouwe zorg in de schepping en in de onderhouding van ons leven. Ds. Lammers zal de dienst leiden. Ook zal de diakonie weer fruitbakjes klaarmaken voor oudere of zieke gemeenteleden. Zo stimuleert zij de gemeente in de dienst van de barmhartigheid. Het is aan gemeenteleden om deze dienst praktisch vorm te geven door één of meerdere bakjes mee te nemen en op het juiste adres te bezorgen. Een kleine tijdsinvestering als praktische uiting van uw dankbaarheid, barmhartigheid en onderlinge betrokkenheid!.

Uitgangscollecte: Onderhoud kerkgebouw

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Woensdag, 1 november Beekbergen
19.30 uur Ds. J. Lammers

.

Woensdag, 1 november De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. A. Theunisse

 
< Vorige   Volgende >