Logo PKN

Menu

Diensten van 5 november PDF   E-mail
Zondagmorgen 5 november lezen we verder uit het boek Jesaja.

Deze keer hoofdstuk 53, wat de Eunuch uit Ethiopië ook aan het lezen was, toen Filippus hem aantrof (Hand. 8). 5 November is de eerste zondagse dienst na de Hervormingsdag (31 oktober). Op deze dag publiceerde Maarten Luther in 1517 zijn 95 stellingen, wat als startpunt wordt gezien van de Reformatie. Nu precies 500 jaar geleden. In verband hiermee wil ik mij in de uitleg van Jesaja 53 vooral oriënteren op de lezingen die Luther over dit hoofdstuk heeft gehouden en vandaar de lijnen naar ons leven trekken.
.

In de avonddienst gaat ds. Lampen uit Epe voor ons voor.
.

Uitgangscollecte: Najaarszendingsweek

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 5 november Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. B. Lampen (Ede)

.

Zondag, 5 november Zonnnehuis
10.30 uur Ds. C.A.J. van Dijk

.

Zaterdag, 4 november Markenhaven
14.30 uur Mevr. ds. C. Manuputty

.

Woensdag, 15 november De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. J. Lammers

 
< Vorige   Volgende >