Logo PKN

Menu

Diensten van 26 november PDF   E-mail
Zondag 26 november zullen in het licht van de Eeuwigheidszondag in de morgendienst

onze in het afgelopen jaar overleden broeders en zusters worden herdacht. Ds. Lammers zal deze dienst leiden.

.

De avonddienst van zondag 26 november is een Brondienst. Opnieuw zullen we een deelthema van ‘bidden’ uitdiepen. Het mooie is dat de weg die we met de jongeren van Ad Fontes door dit thema gaan stap voor stap zichtbaar wordt. Elke nabespreking van een Brondienst loopt uit op de vraag waar we het de volgende keer over zullen hebben. Vaak ontstaat er gaandeweg de nabespreking vanzelf een idee of een vraagstuk om een volgende keer weer op in te zoomen.

.

Deze keer wordt het heel praktisch: we gaan wandelen in Gods aanwezigheid – letterlijk. In tweetallen, of misschien hier en daar een drietal. De jongeren van Ad Fontes gaan op pad, maar als gemeenteleden mag u ook allemaal meedoen.
Mensen vanuit de Taakgroep Vorming en Toerusting staan klaar om u op weg te helpen en na afloop op te vangen.

Uitgangscollecte: Diaconaal doel

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 26 november Beekbergen
10.00 uur Ds. J. Lammers

19.00 uur Ds. A. Theunisse

.

Zondag, 26 november Zonnnehuis
10.30 uur Ds. C.A.J. van Dijk

.

Zaterdag, 25 november Markenhaven
14.30 uur Mevr. ds. A. Melzer

.

Woensdag, 29 november De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. van Driel

 
< Vorige   Volgende >