Logo PKN

Menu

Uitgangscollecte Najaarszending (5 november) PDF   E-mail
Aan het Luthers Theologisch Seminarie in Hong Kong in China volgen ruim 560 studenten een opleiding tot theologiedocent of predikant. Ook rust het seminarie leken toe. Tjeerd de Boer is samen met z?n vrouw Kathleen Ferrier door Kerk in Actie uitgezonden naar Hong Kong om les te geven aan het seminarie.
De studenten komen uit Hong Kong, China en uit andere Aziatische landen zoals Cambodja,
Myanmar, Laos en Indonesië. Veel studenten z? n al gemeentepredikant of theologiedocent en willen hun kennis vergroten. Door in Hong Kong te studeren, blijft de opleiding betaalbaar en hoeven studenten niet naar het westen.
Met deze collecte steunt u het werk van het Luthers Theologisch Seminarie en andere
zendingspartners van Kerk in Actie. Van harte aanbevolen!
 
< Vorige   Volgende >