Logo PKN

Menu

Uitgangscollecte Najaarcampagne ‘Versterk de kerk in het Midden-Oosten’ (26 november) PDF   E-mail
De kerk in het Midden-Oosten heeft het moeilijk. In Syrië en Irak zijn christenen blijvend op de vlucht voor oorlog en geweld. In Libanon en Jordanië kloppen ze massaal op de deur van kerken. In Egypte zorgen aanslagen voor angst en neemt de druk toe om ook weg te gaan.
De Koptische kerk, partner van Kerk in Actie, schreef: 'ondanks de brute aanvallen houdt de Koptische Orthodoxe Kerk zich vast aan wat Jezus ons leerde: “Maar Ik zeg u, houdt van uw vijanden, zegen die u vervloeken, doe goed aan degenen die u haten en bidt voor degenen die u misbruiken.”’ Zij blijven geloven in delen, ondanks de pijn en het verdriet. Kerken in het Midden-Oosten hebben onze steun immens hard nodig. Daarom vraagt Kerk in Actie komend najaar opnieuw aandacht voor kerken in nood in het Midden-Oosten.
Samen zijn we de kerk in actie en verbonden met de kerken in het Midden-Oosten. Kerk in Actie roept u op om de kerk daar niet te vergeten.
 
< Vorige   Volgende >