Logo PKN

Menu

Vrijwilligersavond (24 november) PDF   E-mail
Reserveer in uw agenda: DOOR vrijwilligers VOOR vrijwilligers

Onze Gemeente kent vele vrijwilligers die allemaal inzet tonen in de wijngaard van onze Heer. Gastvrouw, gastheer, tuinploeg, team Hoogepad, kinderoppas, jeugdclubs, kerkenraad, kindernevendienst, kerkhulpverleners, kosters, schoonmaakploegen, ploeg Kerkklanken, bezorgers, Kerkbalans lopers en ga zo maar door. Hier zijn we erg dankbaar voor en graag nodigen wij alle vrijwilligers en gemeenteleden die graag vrijwilliger willen worden uit voor de jaarlijkse vrijwilligersavond.

.
Wanneer :Vrijdagavond 24 november in het Hoogepad
.

Om 19.15 uur is het Hoogepad open en om 19.30 uur is er een korte Gemeente-avond in de Wilma-zaal en aansluitend om 20.00 uur de jaarlijkse Vrijwilligers-avond in de Freule-zaal.
Dit jaar een wel heel bijzonder programma voor vrijwilligers door vrijwilligers wat u niet mag missen, komt allen !

 
< Vorige   Volgende >