Logo PKN

Menu

Diensten van 24 december PDF   E-mail
Zondag 24 december is de 4e adventzondag. In de morgendienst gaat ds. Lammers voor.

.

In de avond van zondag 24 december wordt de Kerstnachtdienst gehouden. Omdat de Kerstavond dit jaar op zondag valt, is ervoor gekozen de dienst in de kerk te houden. Dit scheelt allerlei opbouw- en afbreekwerk op zondag. Het thema van de dienst is: ‘Jezus, Kind en Koning’. De blazers van PJB en de zangers van gospelkoor His Voice zullen hun medewerking verlenen aan de dienst. Na afloop van de dienst is er de traditionele warme chocolademelk en glühwein. De dienst begint om 20.30 uur. De gewone avonddienst van 19.00 komt dus te vervallen, of wordt 1½ uur verschoven, net hoe je het uit wilt drukken. Iedereen is van harte welkom om in deze dienst stil te worden bij de geboorte van Jezus Christus en door Hem God te loven. Nodig ook gerust vrienden en kennissen uit die misschien weinig of niets met kerk of geloof hebben.
.

Uitgangscollecte: ntb

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 24 december Beekbergen
10.00 uur Ds. J. Lammers

20.30 uur Ds. A. Theunisse

.

Zondag, 24 december Zonnnehuis
10.30 uur Ds. C. Schouwstra

.

Zaterdag, 23 december Markenhaven
14.30 uur Mw. ds. C. Manuputty

.

Woensdag, 27 december De Vier Dorpen
15.00 uur nog niet bekend

 
< Vorige   Volgende >