Logo PKN

Menu

Diensten van 25 december PDF   E-mail
Maandag 25 december, 1e Kerstdag, is om 10.00 uur een gezinsdienst

waarin we opnieuw de geboorte van Jezus de Heer willen gedenken en vieren. De christelijke gemengde zangvereniging ‘Hosanna’ zal haar medewerking verlenen met sopraan Elise Arends. Het thema van deze dienst is ‘En het geschiedde…’, woorden die in het Kerstevangelie van Lukas 2 herhaaldelijk klinken en de geboorte van Jezus heel dicht bij ons brengen.

Vanwege het zeer geringe en steeds verder teruglopende aantal bezoekers van de avonddiensten op 1e Kerstdag in het verleden, heeft de kerkenraad besloten om op 1e Kerstdagen die niet op zondag vallen geen avonddienst meer te beleggen. Er is dit jaar op 1e Kerstdag dus alleen een morgendienst.
.

Uitgangscollecte: Kinderen in de Knel, Syrie

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Maandag, 25 december Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur geen dienst

.

Maandag, 25 december Zonnnehuis
10.30 uur Ds. C.A.J. van Dijk

 
< Vorige   Volgende >