Logo PKN

Menu

Diensten van 21 januari PDF   E-mail

21 januari willen we ons in de morgendienst voorbereiden op de viering van het Heilig Avondmaal

 DV zondag 28 januari. Deze diensten willen we ons laten leiden door het thema van de Week van het Gebed: ‘Recht door zee’, naar aanleiding van het danklied van Mozes en Mirjam in Exodus 15, nadat God Israël door de zee heen had bevrijd uit de onderdrukkende macht van Egypte.

.

De avonddienst van zondag 21 januari is een Brondienst. Deze keer willen we het hebben over een stukje discipline om je persoonlijke gebeden en stille tijd vorm te geven. Maar ja, o zo vaak lopen mooie idealen stuk op de weerbarstige werkelijkheid. Het mooie van de omgang met God raakt dan zomaar verweven met gevoelens van teleurstelling of zelfs schuldgevoel. Hoe ga je hier nu op een goede manier mee om? Kunnen we elkaar vanuit de Bijbel een stapje verder helpen in de praktijk van ons dagelijks leven?    AT
.

Uitgangscollecte: IZB

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 21 januari Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. A. Theunisse

.

Zondag, 21 januari Zonnnehuis
10.30 uur Ds. E. Idema

.

Zaterdag, 20 januari Markenhaven
14.30 uur Mw. I.M. Bossenbroek-Baller

.

Woensdag, 24 januari De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. J. Lammers

 
< Vorige   Volgende >