Logo PKN

Menu

Hulp voor Israel (17 maart) PDF   E-mail
Wij ervaren het als een groot voorrecht om in deze tijd te mogen leven.

Een tijd waarin we mogen zien dat God zich aan zijn beloftes houdt en het volk Israël weer thuis brengt. God zelf heeft, eeuwen geleden, het land Israël en de stad Jeruzalem uitgekozen om daar voor eeuwig te wonen. Ja er gebeuren hele moeilijke dingen in Israël. Dingen die wij soms niet kunnen begrijpen.
Het land stroomt vol met “thuiskomer” vanuit alle windstreken en dat trekt economisch een zware wissel op het dagelijkse leven .
Er is heel veel armoede. Gebed voor hen is heel erg nodig. Ook kunnen we hen daadwerkelijk steunen en helpen de economie op te bouwen. Doet u Mee? Op zaterdag 17 maart is er een “Open Huis” in het Hoogepad waar prachtige producten te koop zijn die in Israël gemaakt zijn door verschillende bevolkingsgroepen.
Heel hartelijk welkom tussen 10.00 en 17.00 uur.
Koffie en thee met iets lekkers staat klaar.
Hans en Thea Jansen.

 
< Vorige   Volgende >