Logo PKN

Menu

Uitgangscollecte: vluchtelingen in de buurt (11 maart) PDF   E-mail
Op zondag 11 maart is de uitgangscollecte bestemd voor Project 10 27 van het GZB. De opbrengst is bestemd voor diaconaal werk in Nederland: het project ‘Contact met vluchtelingen in de buurt’. Project 10 27 werkt hiervoor samen met Stichting Gave.
Veel vluchtelingen die een verblijfsstatus krijgen, gaan verhuizen naar een reguliere woning. Ze zijn op zoek naar een eigen plek in de Nederlandse samenleving. Dat is niet altijd eenvoudig. Het vinden van passend werk is moeilijk. Bovendien komen vaak weggestopte trauma’s naar boven. Juist dan is het belangrijk dat Nederlandse christenen hen helpen. Dat er iemand is die naast hen staat en laat merken dat ze geliefd zijn.
Stichting Gave helpt kerken en christenen om contact aan te gaan met deze ‘nieuwe Nederlanders’. Gave biedt training en ontwikkelt materialen om op een cultuurgevoelige manier verbinding te zoeken. Jaarlijks is hiervoor minimaal € 10.000 nodig.
 
< Vorige   Volgende >