Logo PKN

Menu

Jongerenreis 2019: Fietstocht (21 april) PDF   E-mail
Op zaterdag 21 april wordt een mooie fietstocht georganiseerd.

Een nieuw team van jongeren en ouderen is gestart om de jongerenreis van 2019 voor te bereiden. Nog veel is onzeker, maar de acties gaan beginnen om ervoor te zorgen dat er geld in het laatje gaat komen.

.

We beginnen om 15.00 bij Het Hoogepad met koffie, thee en wat lekkers. Om 15.30 vertrekken we voor een fietstocht met puzzel van ongeveer 30 kilometer. Halverwege is er een stop met wat lekkers. Na de tocht is er een borrel en een hamburger en wordt de winnaar van de puzzel bekend gemaakt. Als ondersteuning voor de reis vragen we een vrijwillige bijdrage.

.

Zet de datum snel in je agenda en geef je op voor deze leuke fietstocht bij Roelof-Jan van Ark (Klein-Canada 55, 055-5064688) of Frans Hietbrink (Lierderstraat 25, 055-5064688) of via Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken

 
< Vorige   Volgende >