Logo PKN

Menu

Ontmoetingsmiddag voor ouderen (23 mei) PDF   E-mail
Woensdagmiddag 23 mei is er weer een ontmoetingsmiddag voor ouderen met ds. Lammers en ds. Theunisse in het Hoogepad.

Deze middagen zijn speciaal opgezet voor degenen die graag een keer een ontmoeting met één van de predikanten zouden willen hebben, maar die bijvoorbeeld door de pastorale verdeling net onder de zorg van de andere predikant vallen. En ook gewoon voor oudere gemeenteleden die het fijn vinden elkaar en de predikanten te ontmoeten en te spreken onder het genot van een kopje koffie of thee. Naast een stukje ontmoeting zullen we ook met elkaar zingen, bidden en een stukje uit de bijbel lezen en dat kort overdenken. Vanaf 15.00 uur staan de deuren van het Hoogepad open. Rond 16.30 uur zullen we de bijeenkomst weer afronden. Iedereen is van harte welkom. Neem gerust geïnteresseerde vrienden of kennissen mee. Wie vervoer nodig heeft, kan contact opnemen met Evert Jan Plante (506 2208).

We zien weer uit naar een mooie middag met elkaar.

ds. Adriaan Theunisse

 
< Vorige   Volgende >