Logo PKN

Menu

Avond van Gebed voor Vervolgden (1 juni) PDF   E-mail

Zie uit naar de Heer en Zijn macht, zoek voortdurend zijn nabijheid en denk aan de wonderen die Hij deed (1 kron.11-12).

Zondag 27 mei zal er in de morgendienst aandacht gegeven worden aan de situatie van Vervolgde christenen wereldwijd. Tijdens het gebed wordt ook deze keer gebruik gemaakt van gebedskaartjes. De uitgangscollecte is bestemd voor hulp aan Noord-Korea.
Doe je mee?

.
Wil je daarnaast overwegen om in aansluiting daarop, vrijdagavond 1 juni met de werkgroep mee te bidden voor deze doelgroep? We komen samen in het Hoogepad. Vanaf 19.15u drinken we koffie/thee. De avond wordt om 23.00u afgesloten.
Het is fijn als die avond zichtbaar wordt dat de aandacht voor vervolgde broers en zussen gezamenlijk wordt gedeeld en hun situatie wordt ondersteund met gebed. Ook bestaat de mogelijkheid een deel van de avond present te zijn. Als hardop bidden een stap te ver is, kunt u ook stilzwijgend aanwezig zijn. Uw presentie en betrokkenheid tellen.

.

Namens de O.D-werkgroep, Janny Hekman

 
< Vorige   Volgende >