Logo PKN

Menu

Nieuw jaarthema PDF   E-mail

Op zondag 15 april sloten we het jaarthema Een discipel bidt af.

In de preek ging het over de laatste bede van het Onze Vader, een lofprijzing: Van U is het Koninkrijk, de kracht en de heerlijkheid, tot in eeuwigheid. Na afloop spraken we er met elkaar over door in de kerk. Met welke woorden prijzen wij God in onze gebeden? Hoe kun je verder groeien in het prijzen van God in je gebeden? Het was een goede ontmoeting!

Inmiddels krijgt het jaarthema voor het nieuwe seizoen vorm. Het is weer een verdieping van het thema Discipel van Jezus en zal gaan over dienen: Een discipel dient. Een folder met nadere toelichting wordt in de zomer uitgereikt.

In april vond de jaarlijkse toerustingbijeenkomst voor kringen plaats. We lazen en herlazen Mattheüs 28 vers 16 tot en met 20, bekend als het zendingsbevel. Vervolgens kozen we een tekst die ons persoonlijk aanspreekt en deelden die met elkaar. Wat komt een Bijbelgedeelte dan dichtbij! Verder blikten we terug en bespraken we onze ervaringen van het afgelopen seizoen.

 
< Vorige   Volgende >