Logo PKN

Menu

De Kerknieuws van 06-05-2018 jaargang 14 nr 18 PDF   E-mail
In de nieuwe Kerknieuws o.a. informatie over de collectebestemming en het gemeente-uitje.

De Protestantse gemeente van Lieren-Beekbergen, Lierderstraat 07 te Lieren

Zondag 06 mei10.00 uurvoorgangerds. A.P. de Graaf, ambtsdragerbevestiging & gemeenteochtend
pianistBob Fillekes
koffieschenkerswijk 04
de bloemen gaan naarzr. Lemans van de Achterstekerkweg
Donderdag 10 mei09.30 uurvoorgangerds. A.A.A. Theunisse uit Beekbergen, Hemelvaartsdag, gezamenlijke dienst
organistHennita van der Zee
Zondag 13 mei10.00 uurvoorgangerds. J. Eldering uit Vaassen
organistWillem Kroon
koffieschenkersTheo Hertog & Anne Jan Kooistra

De collecte op Hemelvaartsdag

De opbrengst van de collecte van de dienst op Hemelvaartsdag is voor het project jongerenreis 2019 bestemd. De jongerenreis wordt in 2019 weer georganiseerd. Op het moment wordt gekeken, waar de jongeren in 2019 hun handen uit de mouwen steken gaan. De activiteiten voor de fondsenwerving t.b.v. de jongerenreis 2019 zijn opgestart. De gezamenlijke diaconieën bevelen deze collecte van harte bij u aan.

Gemeente-uitje

Het gemeente-uitje komt eraan. We verzamelen op woensdag 06 juni om 13.00 uur in het Trefpunt, en rijden dan naar de Vlindertuin in Harskamp. We denken om 19.00 uur het geheel te beëindigen. Verdere informatie volgt nog. Houd de datum vrij, want het is er prachtig. Jong en oud zijn welkom.

Vanuit de gemeente

Vorige week is zr. Lemans van de Achterstekerkweg in het Gelre ziekenhuis aan haar knie geopereerd. Deze ingreep is voorspoedig verlopen, en afgelopen woensdag 02 mei is ze weer thuisgekomen. Daar zal ze de komende tijd rustig aan doen om weer helemaal te herstellen. We wensen haar daarbij geduld en sterkte toe.

Kerkdienst

Vandaag bevestigen Tineke Klinkenberg in het ambt van diaken, en beëindigen Ans Fillekes & Rianne Blankenstijn hun ambt als diaken. Alle reden om deze morgen eens het ambt van diaken centraal te stellen. We doen dat aan de hand van Joh. 13:2-20.

Aansluitend is de gemeenteochtend, waarover de voorgaande weken reeds in de Kerknieuws meer te lezen stond.

Ds. A.P. de Graaf.

 
< Vorige   Volgende >