Logo PKN

Menu

Diensten van 5 augustus PDF   E-mail
Zondag 5 augustus hoop Adriaan Theunisse in de morgendienst een begin te maken met de behandeling van de 10 geboden.

Praktische, concrete aanwijzingen voor een goed leven. We horen ze vaak aan het begin van de kerkdienst. Soms meteen helder: natuurlijk, niet liegen of doodslaan. Soms verbijsterend diep: is zelfs jaloersheid al verkeerd? Soms ook minder duidelijk: de sabbat? Geen beelden maken? Wat wil dat zeggen in onze tijd?
Deze morgen luisteren we eerst naar de intro op de 10 geboden: de Here stelt zich voor als de Bevrijder van Israël uit de slavernij van Egypte. Dat zet meteen de toon. Het gaat niet om vervelende, inperkende wetjes en regeltjes, maar om geboden voor het leven met deze God. Zo willen wij bij alle geboden op zoek gaan naar de richting die deze Bevrijder ons in onze tijd ermee wijst. Niet wettisch, maar vanuit de Geest van Jezus Christus, die gezegd heeft: wie Mij liefheeft, bewaart ook mijn geboden.

.

Zondagavond gaat dhr. Gert Timmer uit Heerde voor.
.

Uitgangscollecte: Nieuw missionair werk

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

In deze zomerperiode zal er koffiedrinken na de ochtenddienst zijn op de zondagen 5 augustus en 19 augustus. U bent allen van harte welkom in Het Hoogepad voor een kopje koffie of thee of voor een glaasje limonade.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 5 augustus Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Dhr. G. Timmer (Heerde)

.

Zondag, 5 augustus Zonnnehuis
10.30 uur Ds. M. Boelhouwer

.

Zaterdag, 4 augustus Markenhaven
14.30 uur Mw. I.M. Bossenbroek-Baller

.

Woensdag, 8 augustus De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. Theunisse

 
< Vorige   Volgende >