Logo PKN

Menu

Diensten van 19 augustus PDF   E-mail

Zondag 19 augustus behandelen we het eerste gebod.

Geen andere goden vereren dan alleen de HERE. Actueel? Me dunkt! Veel goden – met kleine ‘g’ – doen een gooi naar ons hart. Allemaal beloven ze ons vrijheid en vervulling van onze verlangens. Maar er is er maar Eén die dat werkelijk waarmaakt. In werkelijkheid proberen ze ons allemaal van de weg van de Bevrijding af te trekken, waar Hij op roept en een cruciale opdracht geeft.

.

Zondagavond gaat ds. Gijsbertsen uit Voorthuizen bij ons voor.

.

Uitgangscollecte: Diaconaal doel

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

In deze zomerperiode zal er koffiedrinken na de ochtenddienst zijn op de zondagen 5 augustus en 19 augustus. U bent allen van harte welkom in Het Hoogepad voor een kopje koffie of thee of voor een glaasje limonade.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 19 augustus Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. J.H. Gijsbertsen (Voorthuizen)

.

Zondag, 19 augustus Zonnnehuis
10.30 uur Ds. J.M. Zijlstra

.

Zaterdag, 18 augustus Markenhaven
14.30 uur Mw. J.A. Stolte

.

Woensdag, 22 augustus De Vier Dorpen
15.00 uur Dhr. Bloemendal

 
< Vorige   Volgende >