Logo PKN

Menu

Diensten van 26 augustus PDF   E-mail

Zondag 26 augustus gaan we het tweede gebod behandelen.

Het verbod om afbeeldingen van God te maken en Hem te vereren op manieren die wij prettig en passend vinden. Hem op eigen wijze vereren misvormt Hem namelijk altijd. Daarom vraagt deze heel bijzondere God een compleet eigen stijl van verering. Al van oude tijden af. Juist omdat Hij anders is.
Welke God daalt af in ons menszijn om ons te verlossen? Welke God zou zichzelf in zijn Zoon geven tot in de dood aan het kruis? Jezus Christus, de eniggeboren Zoon van de Vader, heeft dat gedaan om ons te voeden met het brood van Zijn lichaam en met de wijn van Zijn bloed. Dat te eten en te drinken en uit deze Bronnen te leven is een belangrijk deel van de verering die God vraagt. In deze dienst bereiden we ons ook voor op de bediening van het Heilig Avondmaal op zondag 2 september.

.

Zondagavond gaat ds. Gorissen uit Voorthuizen bij ons voor. 
.

Uitgangscollecte: Exodus

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 26 augustus Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. W.J. Gorissen (Voorthuizen)

.

Zondag, 26 augustus Zonnnehuis
10.30 uur Ds. C. Schouwstra

.

Zaterdag, 25 augustus Markenhaven
14.30 uur Pastor J. Havekes

.

Woensdag, 22 augustus De Vier Dorpen
15.00 uur Dhr. Bloemendal

 
< Vorige   Volgende >