Logo PKN

Menu

Vrijwilligers gezocht: DorcasVoedselActie (9 en 10 november) PDF   E-mail
Ieder jaar in de eerste week van november wordt door de stichting Dorcas landelijk de DorcasVoedselActie gehouden.

Dit jaar voor de 23 keer. Doel daarvan is een praktische bijdrage te leveren aan een betere voedselverdeling in de wereld. Dorcas werkt vanuit een christelijk motief, de hulpverlening is echter bestemd voor iedereen, ongeacht afkomst of geloof. Dit jaar helpt de diaconie bij deze actie en is hiervoor op zoek naar vrijwilligers.

.

Wat houdt de actie in?
In ongeveer 20 supermarkten in Apeldoorn en de omliggende dorpen worden klanten gevraagd om bepaalde eerste levensbehoeften te kopen zoals rijst,suiker, brinta etc die op een apart “verkoopeiland”in de winkel staan opgesteld. Deze artikelen rekent de klant bij de kassa af en doneert deze vervolgens. De voedselpaketten die van deze gedoneerde artikelen worden samengesteld zijn bestemd voor de allerarmsten in Afrika en Oost-Europa. In 2017 mocht Dorcas daar 36.000 pakketten afleveren, waarvan 2435 uit Apeldoorn e.o.
Er werd vorig jaar in Beekbergen voor de tweede keer meegedaan, de opbrengst was 66 dozen.

.

Wie hebben we nodig?
Enthousiaste jongeren en ouderen, die een paar uur van hun vrije tijd voor dit belangrijke en mooie doel willen afstaan. Een aantal houdt zich bezig met het aanspreken van klanten om ze enthousiast te maken voor de actie. Anderen zorgen voor het inpakken van de artikelen in dozen.
Op vrijdag en zaterdag zijn de dagen verdeeld in 3 schifts van 4 uur, van 8.00 -12.00,
12.00 – 16.00, 16.00 – 20.00 uur.
Je kunt je opgeven voor één of meer shifts (eventueel kan van de tijden afgeweken worden)
De actie in Beekbergen vindt plaats bij de plaatselijke Albert Heijn.

Spreekt de actie je aan en wil je meedoen?
Vraag nadere info of meld je aan bij:
Jan Vijfhuizen
055-5763456, Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken

 
< Vorige   Volgende >