Logo PKN

Menu

Diensten van 7 oktober PDF   E-mail

Zondag 7 oktober is Israëlzondag.

In de morgendienst geven we bijzondere aandacht aan de onopgeefbare verbondenheid van de kerk met Israël. We doen dat op een bijzonder moment: aan de ene kant werd afgelopen voorjaar het 70-jarig bestaan van de staat Israël herdacht. Aan de andere kant pleiten sommige predikanten afgelopen weken juist voor de afschaffing van deze bijzondere verbondenheid tussen kerk en Israël. De verhouding tot Gods oude volk is en blijft actueel. We luisteren in deze dienst naar de profetie uit Ezechiël 37: 1-14. De Christelijke Gemengde Zangvereniging Hosanna komt de gemeentezang versterken.

.

Zondagavond is de tweede Brondienst van het seizoen. De jongeren van Ad Fontes hebben aangegeven het jaarthema ‘een discipel dient’ te willen volgen. Bijvoorbeeld door in verschillende Brondiensten steeds een Bijbels persoon te kiezen die zich in zijn tijd dienend heeft ingezet.

.

Uitgangscollecte: Israël

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 7 oktober Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. A. Theunisse (brondienst)

.

Zondag, 7 oktober Zonnnehuis
10.30 uur Mw. M. Hoekstra

.

Zaterdag, 6 oktober Markenhaven
14.30 uur Mw. I.M. Bossenbroek-Baller

.

Woensdag, 3 oktober De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. van Driel

 
< Vorige   Volgende >