Logo PKN

Menu

Diensten van 14 oktober PDF   E-mail
Zondag 14 oktober is in de morgendienst een jeugddienst.

De catechisanten helpen bij de voorbereiding en de uitvoering van de dienst. We luisteren in de dienst naar het 4e gebod: ‘Houd de sabbat in ere, het is een heilige dag… enz.’ Het gaf meteen al veel gespreksstof op de catechisatie: Wat mag wel en wat niet? En wat is eigenlijk ‘de rust’ die gezocht moet worden? Wat heerlijk, een dag waarop even niet van alles moet! – riep iemand. Het belooft een boeiende dienst te worden met passende liederen, die mede door de jongeren worden uitgekozen en met behulp van het muziekgroepje o.l.v. Jaap Ouwehand begeleid zullen worden. Jong en oud van harte welkom in deze jeugddienst!
.

Zondagavond is een zangdienst. Ds. Lammers zal deze leiden.
.

Uitgangscollecte: Werelddiaconaat

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 14 oktober Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse (jeugddienst)

19.00 uur Ds. J. Lammers (zangdienst)

.

Zondag, 14 oktober Zonnnehuis
10.30 uur Dhr. Bredijk

.

Zaterdag, 13 oktober Markenhaven
14.30 uur Mw. M. de Jong

.

Woensdag, 17 oktober De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. A. Theunisse (H. Avondmaal)

 
< Vorige   Volgende >