Logo PKN

Menu

Jubileumconcert Gelders Vocaal Ensemble (6 oktober) PDF   E-mail

Wat begon met 10 muziekliefhebbers die wat uitgedeelde muziek samen zongen, bestaat nu al 5 jaar als klassiek christelijk kamerkoor.


En dan mag je dat wel met een jubileumconcert vieren! En dat is ook precies wat het Gelders Vocaal Ensemble onder leiding van Arjan van Hees hoopt te gaan doen op D.V. 6 oktober 2018. Op het programma staat onder meer het Requiem van Rutter, die zowel ontroerend als troostend genoemd kan worden. In dit ingetogen requiem laat Rutter al zijn verschillende stijlen van muzieksoorten horen. In de andere muziekstukken van het concert wordt dit voortgezet, van Bach tot Messiaen en van Palestrina tot Franck.

Het concert mag dus echt wel een aanrader genoemd worden! Voor elke liefhebber is er iets moois te beluisteren. We hopen u allen dan ook om 20.00 uur in de Julianakerk (Deventerstraat 91) in Apeldoorn te mogen ontmoeten!
De toegang is gratis, wel is er een collecte voor de onkosten.

 
Volgende >