Logo PKN

Menu

Uitgangscollecte zondag: Binnenlands diaconaat, Oog voor elkaar in Rotterdam-West (11 november) PDF   E-mail
Op zondag 11 november a.s. wordt in onze gemeente een collecte voor Project 10 27 gehouden.
De opbrengst is bestemd voor diaconaal werk in Nederland: het project ‘Oog voor elkaar in Rotterdam-West’. Project 10 27 werkt hiervoor samen met de IZB. De jonge pioniersgemeente Geloven in Spangen (GIS) werkt met veel inzet aan het verbinden van verschillende groepen mensen in de Rotterdamse wijk Spangen. Hier wonen meer dan 80 verschillende culturen op een vierkante kilometer. Zij hebben geen of weinig contact met elkaar. De mensen van de gemeente in Spangen vormen samen een veelkleurige groep. Rijk en arm ontmoeten elkaar. Ze geloven in de wijk en willen zich met Woord én daad inzetten voor de ander die geliefd is door God. GIS biedt verschillende programma’s aan zoals: wijkontbijt, taalondersteuning, huiswerkbegeleiding, vrouwenmiddagen en (moes)tuinieren. Onderlinge relaties staan centraal. Jaarlijks is voor deze activiteiten € 25.000,- nodig.
 
< Vorige   Volgende >