Logo PKN

Menu

Verkiezing ambtsdragers PDF   E-mail
Binnenkort wordt er weer een verkiezing voor ambtsdragers gehouden. In de verschillende organen van onze kerkelijke gemeenschap zijn velen met grote inzet en liefde bezig met het grote en belangrijke werk voor onze Heer. Zij doen dit in het besef dat zij zo op hun wijze gevolg geven aan de stem die hen geroepen heeft. Maar ook eenvoudigweg omdat niets vanzelf gaat en Het Werk gedaan moet worden. Van binnenuit kunnen we zien dat dit alles gebeurt in een prachtige sfeer en in een blijde eensgezindheid. Een mooi bezoek, een goed gesprek of een effectieve vergadering zorgen voor nieuwe energie en moed om verder te gaan: de lofzang op vele manieren gaande te houden. Daar zou je misschien wel bij willen horen of misschien ken je mensen die je voor zou willen dragen om deel te gaan uitmaken van die onmisbare kring van werkers in de wijngaard. Op de zondagen 28 oktober en 4 november zijn er bussen in de kerk, waarin ingevulde formulieren, die inmiddels beschikbaar zijn, kunnen worden gedeponeerd. Hoe mooi zal het zijn als we de komende jaren, ook na een herbezinning op de pastorale en diaconale zorg in deze veranderende tijden, sterk en goed bemensd de toekomst tegemoet kunnen gaan. Herman Bos, namens de Voorbereidingscommissie
 
< Vorige   Volgende >