Logo PKN

Menu

Gezocht beheerders van onze websites PDF   E-mail
Onze websites spelen een belangrijke rol in de communicatie binnen onze gemeente. Daarom wordt er momenteel gewerkt aan een nieuwe opzet van onze website, zowel de website van onze gemeente als geheel, als de website voor jongeren. Ondertussen moeten de twee bestaande websites actueel gehouden worden. We zijn Suzan Hogeweij dankbaar dat ze de jongerensite jarenlang heeft bijgehouden. Zij heeft aangegeven daar mee te stoppen. We zijn op zoek naar gemeenteleden die het team van websitebeheerders willen versterken. Enige handigheid met het werken met een computer is meegenomen, maar er is geen specifieke kennis van het werken met websites nodig. Wil je hier zelf tijd voor vrij maken of ken je iemand die dat zou willen/kunnen, stuur dan een mail naar Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken Frans Hietbrink
 
< Vorige   Volgende >