Logo PKN

Menu

Jubileumconcert Toonkunst (10 november) PDF   E-mail
Het is feest bij de Gemengde Zangvereniging Toonkunst. Op 9 november a.s. bestaan zij 95 jaar en ter gelegenheid daarvan wordt er op zaterdagmiddag 10 november het jubileumconcert gehouden. Uiteraard heet de jubilerende zangvereniging u van harte welkom op dit concert, welke gehouden zal worden in de Nederlands Hervormde kerk van Beekbergen. De aanvang is 15.30 uur. Kerk is open 15.00 uur en de toegang is vrij Door het behalen van de hoge leeftijd van 95 jaar, heeft het koor een schat aan muziekwerken veroverd. Het was moeilijk om uit de vele muziekwerken een keuze te maken voor het concert. In overleg met de leden is er een programma te voorschijn gekomen waarvan wij ook hopen dat u daar met plezier naar kunt komen luisteren. De intermezzo’s worden verzorgd door Gerard Rijken van Olst op zijn panfluit. Heel blij zijn we nog steeds met onze dirigente Ingeborg van Dokkum. Het koor zal onder haar vakkundige leiding de gekozen nummers ten gehore brengen. We vinden het fijn dat Fons Kronenberg weer voor de begeleiding van het koor, op de piano, zorg zal dragen.. Nogmaals nodigen wij u van Harte uit en hopen u op de 10e november te ontmoeten. Graag zeggen we u: Tot Ziens?
 
Volgende >