Logo PKN

Menu

Collecte Goede Vrijdag PDF   E-mail

De avondmaal collecte in Beekbergen is bestemd voor het weeshuis in Ghana.


Dit keer is er niet een speciale bestemming, na de aanleg van de waterpomp in december en het betalen van het schoolgeld voor de laatste maanden van het schooljaar is de rekening voor Ghana behoorlijk geslonken, dus u begrijpt dat deze collecte van harte welkom is, zo kunnen we in de toekomst weer wat extra´s doen voor de kinderen.
Laatste nieuws vanuit het weeshuis:het water project is voltooid, Mary en de kinderen zijn erg blij met de waterpomp, Mary vertelde dat ze af en toe de kraan dicht draait omdat de kinderen te veel water gebruiken, hieraan merk je hoe zuinig ze zijn met water. De afgelopen maand zijn er weer 5000 kuikens gekocht,het totaal aantal is nu 10.000.de opbrengst van de eieren heeft ze hard nodig voor de voeding en schoolgeld van de kinderen, en voer voor de kippen.Dankzij donaties uit het buitenland lukt het Mary om de kinderen te laten studeren.Met uw financiele steun kunnen we een bijdrage leveren voor de toekomst van deze kinderen. Wij bevelen deze collecte van harte bij u aan.                                      

 

De diaconie.

 
< Vorige   Volgende >