Logo PKN

Menu

Schoon drinkwater in Ghana PDF   E-mail
Tijdens mijn laatste bezoek aan het weeshuis in Ghana, is er een elektrische pomp geplaatst om water op te pompen.

Het bedrijf die de boring uitvoerde heeft mij bevestigd dat het water geschikt is om te drinken. Op een van mijn laatste dagen kreeg ik een sms van Jan bart Hartman of ik water mee wilde meenemen om het in Nederland te laten testen, hij werkt namelijk bij Vitens een waterleidingbedrijf. Omdat ik het weeshuis al had verlaten was dat niet meer mogelijk, wel jammer want het is natuurlijk goed om het water hier ook nog te testen zodat we zeker weten dat het water schoon is.
Mijn vriendin die sinds twee jaar ook een project in Offinso heeft, is in februari voor een werkbezoek naar Ghana geweest, ik heb aan haar gevraagd of ze twee flessen water mee wilde nemen, na haar terug komst duurde het nog even voordat het onderzoeksrapport klaar was. Het resultaat van het rapport was dat het water van prima kwaliteit was volgens de richtlijnen van de W.G.O. Het was voor mij een hele geruststelling, het is altijd weer spannend als er een project wordt uitgevoerd, maar gelukkig het is geslaagd het geld is dus weer goed terecht gekomen, nogmaals mijn dank hiervoor. De avondmaalscollecte op Goede Vrijdag voor het weeshuis heeft € 695,- opgebracht: een mooie aanvulling op onze rekening voor Ghana, waar we in de toekomst weer projecten mee kunnen financieren.

 

Hartelijk dank hiervoor ook namens de kinderen en Mary.

Martha Florijn

 

 
< Vorige   Volgende >